سرعت لود سایت

در طراحی سایت سرعت لود سایت یکی از مهمترین عوامل و فاکتور هایی است که حتما باید به آن توجه شود و همچنین جالب است بدانید این فاکتور در الگوریتم های موتور های جست و جو از جمله گوگل حائز اهمیت میباشد.

سرعت لود بر روی کاربران سایت شما تاثیر مستقیم دارد به عنوان مثال وقتی یک کاربر سایت را که بیش از ۵ ثانیه یا حداکثر ۱۰ ثانیه لود نشود از آن خارج میشود اما در صورتی که لود سایت سریع باشد روز افزون به کاربران سایت افزوده میشود و اینکار باعث کاهش نرخ پرش یا همان bounce rate که هرچه این نرخ کمتر باشد بهتر است.

increase-website-speed-2

طبق عکس بالا هرچه سرعت لود بالا باشد نرخ پرش سایت شما بالا میرود و خوب این به ضرر سایت شماست واکثرا وب سایت های کند از رقبای خود عقب میمانند.

هر چه سرعت لود یک وب سایت افزایش یابد، به جز آنکه باعث کاهش نرخ پرش خواهد شد، نرخ تبدیل را نیز افزایش خواهد داد. براساس آمارهای منتشر شده توسط Smart Insights، وب سایت های سریعتر، شاهد نرخ تبدیل بالاتری نیز هستند.این آمار در عکس زیر آورده شده است.

 

increase-website-speed-3

خوب پس بهتر است همین امروز به فکر کاهش سرعت لود سایت خود باشید که بهتر است این کار توسط متخصصین طراح وب و سئو کار ها انجام شود.

گروه طراحی سایت گروپ دیزاین آماده انجام تمام امور تخصصی وب میباشد.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و وب سایت خود و شماره تماس را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

تماس با ما 

مطالب مرتبط

FOLLOW US
مقالات و اخبار سایت
مقالات سایت
نمونه کار
نمونه کار ها
facebook telegram linkdin google+
تماس با گروپ دیزاین|09360915428

البرز.کرج. رجایی شهر.۱۲شرقی.فازیک.پلاک ۱۰
02634492462
09360915428

ایمیل پشتیبانی : info @ groupdesign.ir
facebook google plus instagram twitter aparat pinterest

درباره گروپ دیزاین

گروپ دیزاین با 8 سال تجربه و فعالیت در محیط مجازی و تجارت الکترونیک یکی از فعالان باتجربه در این حوزه می باشد و با طراحی سایت های تجاری و شرکتی و شخصی متعدد با برترین طراحان ایرانی عضو تیم ، هم اکنون با تحقیق و تجربه و با کادری حرفه ای و مجرب آماده ارائه سرویس های مبتنی بر وب می باشد.گروپ دیزاین با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به عرصه تجارت بین المللی نهاد و از همان ابتدا با رویکردی انقلابی در زمینه طراحی و توسعه وب سایت، توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند.