مراحل طراحی سایت

مراحل طراجی سایت همانطور که در صفحه اصلی سایت گروپ دیزاین مشاهده کردید به صورت زیر میباشد

در ابتدا در مورد پروژه و نحوه ارائه خدمات کارفرما مورد بحث و بررسی قرار میگیرد و سایت و حدود قیمت به کارفرما اعلام میشود.

پس از عقد قرار داد بعد از مدت تعیین شده طرح اولیه از طریق ایمیل و یا به صورت حضوری طرح اولیه برای کارفرما ارسال میشود و تمامی موارد و نکات و مشکلات در این مرحله برطرف میشود.

پس از مرحله طرح اولیه که جزئیات آن در بالا ذکر شد طرح نهایی بر روی هاست و دامنه بارگذاری میشود و همانطور که میدانید مهم ترین بخش طراحی سایت بخش پشتیبانی و خدمات پس از فروش است و ما سعی میکنیم خود را در این مرحله با دیگر شرکت ها متمایز کنیم و بتوانیم خدمات مناسبی در این مرحله اراده کنیم.

مرحله بعدی طراحی سایت بخش بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو هست مانند گوگل و یاهو و بینگ که میتواند آمار فروش شما را متحول کند.

گروپ دیزاین به عنوان یکی از برترین شرکت های طراحی سایت در کرج و حتی در ایران نیز میباشد که میتوانید صحت این ادعا را در گوگل و همچنین در نمونه کار های ما مشاهده کنید.

طراحی سایت در کرج اکثرا با قالب های آماده و بی کیفیت طراحی میشوند که به تمام مشتریان پیشنهاد میشود اصلا این راه را انتخاب نکنند و بهتر است یکبار برای همیشه هزینه کنید.

برای ارسال سفارشات خود به فرم تماس با ما گروپ دیزاین مراجعه کنید.

طراحی حرفه ای و تخصصی انواع وب سایت های دینامیک با بهترین کیفیت->گروپ دیزاین

 

 

مطالب مرتبط

FOLLOW US
مقالات و اخبار سایت
مقالات سایت
نمونه کار
نمونه کار ها
facebook telegram linkdin google+
تماس با گروپ دیزاین|09360915428

البرز.کرج. رجایی شهر.۱۲شرقی.فازیک.پلاک ۱۰
02634492462
09360915428

ایمیل پشتیبانی : info @ groupdesign.ir
facebook google plus instagram twitter aparat pinterest

درباره گروپ دیزاین

گروپ دیزاین با 8 سال تجربه و فعالیت در محیط مجازی و تجارت الکترونیک یکی از فعالان باتجربه در این حوزه می باشد و با طراحی سایت های تجاری و شرکتی و شخصی متعدد با برترین طراحان ایرانی عضو تیم ، هم اکنون با تحقیق و تجربه و با کادری حرفه ای و مجرب آماده ارائه سرویس های مبتنی بر وب می باشد.گروپ دیزاین با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به عرصه تجارت بین المللی نهاد و از همان ابتدا با رویکردی انقلابی در زمینه طراحی و توسعه وب سایت، توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند.