گروپ دیزاین

رایدکت کردن به صفحه ۴۰۴

در این پست نحوه ریدایرکت صفحه ۴۰۴ وردپرس رو براتون آماده کردم که با یه کد کوتاه می تونید صفحات خطا ۴۰۴ رو به صفحه ی اصلی سایت ریدایرکت کنید تا خطاهای ۴۰۴ سایتتون برطرف بشه , برای اطلاع از تعداد این خطاها می تونید از حساب وبمستر تولز خود استفاده کنید.
چرا باید صفحات خطا ۴۰۴ سایت را ریدایرکت کنیم ؟

اگر اطلاع داشته باشید صفحات ۴۰۴ یا همون صفحات خطا ( مثلا کاربر تو گوگل سرچ می کنه و آدرس سایت شما تو نتیجه میاد اما وقتب روی لینک سایت شما کلیک می کنه به صفحه ای از سایت شما مراجعه می کنه بستگی به قالبتون داره مثلا نوشته خطای ۴۰۴ صفحه یافت نشد یه همچین چیزی ) حالا دلایل زیادی می تونه داشته باشه دسته بندی اشتباه , برچسب اشتباه و … اگر تعداد این خطا ها در سایت ما زیاد باشه از طرف گوگل نمره منفی در سئو دریافت می کنیم و این اصلا خوب نیست.
نحوه ریدایرکت صفحه ۴۰۴ وردپرس ( Redirect 404 page )

با این ترفند می تونید صفحات خطای ۴۰۴ ( صفحه یافت نشد ) رو به صفحه ی اصلی ریدایرکت کنید تا خطاها بر طرف بشه. برای این کار وارد پوشه ی قالب بشید و فایل ۴۰۴٫php رو باز کنید اگر این فایل رو ندارید می تونید ایجاد کنید و کد زیر رو داخل این فایل قرار بدید

<?php
header("HTTP/1.1 301 Moved Permanently");
header("Location: ".get_bloginfo('url'));
exit();
?>

فایل رو ذخیره کنید , از این به بعد اگر صفحه ی خطای ۴۰۴ در سایت شما وجود داشته باشد به صورت اتوماتیک به صفحه ی اصلی سایت ریدایرکت خواهد شد.

مطالب مرتبط

FOLLOW US
مقالات و اخبار سایت
مقالات سایت
نمونه کار
نمونه کار ها
facebook telegram linkdin google+
تماس با گروپ دیزاین|09360915428

البرز.کرج. رجایی شهر.۱۲شرقی.فازیک.پلاک ۱۰
02634492462
09360915428

ایمیل پشتیبانی : info@groupdesign.ir
facebook google plus instagram twitter aparat pinterest

درباره گروپ دیزاین

گروپ دیزاین با 8 سال تجربه و فعالیت در محیط مجازی و تجارت الکترونیک یکی از فعالان باتجربه در این حوزه می باشد و با طراحی سایت های تجاری و شرکتی و شخصی متعدد با برترین طراحان ایرانی عضو تیم ، هم اکنون با تحقیق و تجربه و با کادری حرفه ای و مجرب آماده ارائه سرویس های مبتنی بر وب می باشد.گروپ دیزاین با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به عرصه تجارت بین المللی نهاد و از همان ابتدا با رویکردی انقلابی در زمینه طراحی و توسعه وب سایت، توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند.