گروپ دیزاین

ساخت فرم عضویت با php

بسیار خوب ابتدا باید یک نرم افزاری نصب کنیم که بتونیم فایل های php و همچنین mysql را روی Localhost بالا بیاریم و همچنین دیتابیس را بسازیم.بنده wampserver را پیشنهاد میکنم میتونید از دیگر نرم افزار ها نیز استفاده کنید.این فرم یا بهتر بگم این جدول بسیار میتونه مهم باشه در بخش طراحی سایت چون یکی از کلیدی ترین جدول ها به حساب میاد ما برای ورود خروج کاربر نیز به این جدول نیاز داریم و بسیاری از کاری های دیگر پس با دقت آموزش را دنبال کنید.در ادامه شروع به طراحی و کد نویسی خواهیم کرد با ما باشید.

ساخت جدول در My SQL با دستور CREATE

در کد زیر ما سه ردیف id، username و password در جدول فرضی register ساخته ایم!

– ابتدا در قسمت mysql_connect باید اطلاعات لازم جهت اتصال به پایگاه داده را تعریف کنید (نام کاربری و کلمه عبور).
– در قسمت mysql_select_db دیتابیس مورد نظر را انتخاب کنید، این دیتابیس را باید قبلا ایجاد کرده باشید.در ضمن میتونید به صورت دستی نیز این دیتابیس را بسازید.

ساخت فرم HTML ویا طراحی بخش اطلاعات کاربر

در این بخش فقط فیلد نام کاربری و کلمه عبور را از کاربر میگیریم اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی ایمیل و … میتونید خودتون اضافه کنید.

در قسمت action آدرس فایل register.php را قرار می دهیم (اطلاعات فرم به این فایل ارسال می شوند). و در اخر نیز با زدن دکمه submit اطلاعات به Register ارسال میشوند.

ذخیره اطلاعات

elseif آخر نیز با تابع preg_match بررسی می کنیم تا ببینیم آیا کارکترهای وارد شده توسط کاربر بین حروف و اعداد انگلیسی جای دارند یا خیر

در ضمن یادتون نره صفحه عضویت را فرمت php و در کنار فایل HTML قرار بدید.به همین راحتی اطلاعات ثبت شدند ! موفق باشید.

مطالب مرتبط

FOLLOW US
مقالات و اخبار سایت
مقالات سایت
نمونه کار
نمونه کار ها
facebook telegram linkdin google+
تماس با گروپ دیزاین|09360915428

البرز.کرج. رجایی شهر.۱۲شرقی.فازیک.پلاک ۱۰
02634492462
09360915428

ایمیل پشتیبانی : info @ groupdesign.ir
facebook google plus instagram twitter aparat pinterest

درباره گروپ دیزاین

گروپ دیزاین با 8 سال تجربه و فعالیت در محیط مجازی و تجارت الکترونیک یکی از فعالان باتجربه در این حوزه می باشد و با طراحی سایت های تجاری و شرکتی و شخصی متعدد با برترین طراحان ایرانی عضو تیم ، هم اکنون با تحقیق و تجربه و با کادری حرفه ای و مجرب آماده ارائه سرویس های مبتنی بر وب می باشد.گروپ دیزاین با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به عرصه تجارت بین المللی نهاد و از همان ابتدا با رویکردی انقلابی در زمینه طراحی و توسعه وب سایت، توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند.