گروپ دیزاین

طراحی رایگان سایت

طراحی سایت یک از زمینه های بسیار خوب برای ارائه محصولات شما و افزایش فروش شماست امروزه بسیاری از رقبای شما در این عرصه حضور دارند و سود های میلیونی و بلکه میلیاردی به دست می آورند همانند سایت دیجیکالا و … که با یک سرچ در گوگل میتوانید از خلاصه درآمد آن ها مطلع شوید پس چرا شما در این عرصه حضور نداشته باشید و از این مزایای و درآمد استفاده نکنید؟؟؟!!!

حالا چه بهتر که رایگان هم باشه. سایت گروپ دیزاین تصمیم بر این گرفته که طراحی سایت رایگان را در روال کاری دائمی سایت قرار دهد. در این زمینه در هر دوره به مناسبتی خاص یک قرعه کشی بین دوستانی که خواهان انجام  طراحی سایت رایگان هستند انجام می شود و در هر دوره به نسبت شرکت کنندگان (به ازاء هر ۱۰۰ نفر) یک سایت بصورت رایگان طراحی می کند.

شما هم میتوانید شانس خود را امتحان کنید!!!!

فقط تا ۱۳ (۱۷) شهریور فرصت دارید نسبت به تکمیل فرم زیر اقدام کنید.(تمدید شد)

اگر هم مشتاق هستید سریع تر به این عرصه پابگذارید کافیست با شماره ۰۹۳۶۰۹۱۵۴۲۸ تماس بگیرید و یا از طریق لینک زیر سایت خود را سفارش دهید.

فرم سفارش طراحی سایت

 

نتایج ۱۵ شهریور در همین صفحه اعلام میشود.

نتایج ۱۸ شهریور در همین صفحه اعلام میشود.

———————————————————–

نتایج قرعه کشی

جناب آقای علی خانی از مابین ۸۶ شرکت کننده به صورت رندم انتخاب شدن و به صورت رایگان طراحی سایت شخصی ایشان انجام میشود که پس از طراحی و آماده سازی لینک سایت در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت.

از مخاطبینی که در این دوره شرکت کرده اند میتوانند با تماس با شماره ۰۹۳۶۰۹۱۵۴۲۸ از ۴۰% تخفیف تا مدت ۹۴/۷/۱۰ استفاده کنند.

باتشکر از همراهی شما

گروپ دیزاین

 

 

 

مقالات و اخبار سایت
مقالات سایت
نمونه کار
نمونه کار ها
facebook telegram linkdin google+
تماس با گروپ دیزاین|09360915428

البرز.کرج. رجایی شهر.۱۲شرقی.فازیک.پلاک ۱۰
02634492462
09360915428

ایمیل پشتیبانی : info@groupdesign.ir
facebook google plus instagram twitter aparat pinterest

درباره گروپ دیزاین

گروپ دیزاین با 8 سال تجربه و فعالیت در محیط مجازی و تجارت الکترونیک یکی از فعالان باتجربه در این حوزه می باشد و با طراحی سایت های تجاری و شرکتی و شخصی متعدد با برترین طراحان ایرانی عضو تیم ، هم اکنون با تحقیق و تجربه و با کادری حرفه ای و مجرب آماده ارائه سرویس های مبتنی بر وب می باشد.گروپ دیزاین با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به عرصه تجارت بین المللی نهاد و از همان ابتدا با رویکردی انقلابی در زمینه طراحی و توسعه وب سایت، توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند.