گروپ دیزاین

نحوه نوشتن برچسب ها

با سلام امروز میخواهیم در مورد این که چگونه برچسب مطالبمان را انتخاب کنیم یک سری نکته و آموزش بدهیم.

قبل از این که آموزش را شروع کنم باید یک مطلب بسیار مهم را بهتون بگم!این مطلب این هست که از هر سیستم وبلاگ دهی یا سیستم مدیریت محتوایی استفاده میکنید دقت کنید که اون سیستم امکان برچسب گذاری برای مطالب را داشته باشه!

برچست یا تگ چیست؟

یک سری کلماتی هست که برای مطالب انتخاب میکنیم که این کلمات باید از داخل عنوان و متون مطلب انتخاب شوند.

هدف از نوشتن برچسب برای مطالب چیست؟

برای ایجاد نتایج بهتر در موتور های جستجو و یافتن وبتون و مطلبتون توسط بازدیدکندگان از موتور های جستجو!

آیا نوشتن برچسب بی ربط به مطلبمان ضرر دارد؟!

بله!صد درصد!نوشتن برچسبی که مطابق و مرطبق با مطلب وبتون نباشه ضرر داره!البته ممکنه موقعی از طریق اون برچسب داخل نتایج جستجو بالا بیاید و بازدیدتون بالا بره ولی این دائمی نیست!و روزی میشه که گوگل از این کار پیر میبره و رتبتونو کم میکنه!

نوشتن چند برچسب مفید و بهینه است؟!

اول این بگم که قبل از تعداد برچسب مرتبط بودن برچسب با مطلب الویت اول را دارد!

ولی بهتر است تعداد برچسب هاتونو مابین ۸ و ۱۵ تا بنویسید.

نکته هایی در مورد نوشتن برچسب :

-بهتر است آدرس سایت و نام سایتتون را در برچسب ها ننویسید!چون اگر گوگل ایندکس کنه مطلبو دیگه نیازی به نام و آدرس وبتون نداره!خودش همین اطلاعاتو بدست میاره!متاسفانه در اوایل این نکته ما رعایت نکردیم!

-داخل عنوان و متن مطلبتان را بگردید!کلمات مهم را پیدا کنید!کلماتی که میخواید در نتایج جستجو بالا بیاید را جستجو کنید!کلماتی که به نظرتون بیشتر جستجو میشه را پیدا کنید!حواستان به ربط کلمه به موضوع اصلی مطلب باشه!حالا توجه کنید که همه ی این کلمه های مهم را داخل قسمت برچسب مطالبتونو بنویسید!

 نکته بسیار مهم: میتوانید از آمار گیر هیستیس یا آمار گیر گوگل استفاده کنید که ببنید مخاطبین شما با چه مطالبی شما را سرچ میکنند و شما هم روی آن کلمات کلیدی تمرکز کنید.

-به بازدیدکنندگان توجه کنید و ببینید بیشتر از چه کشوری بازدید دارید!وب ما ایرانی هست و وب شما هم که این مطلبو میخوانید ایرانی و فارسی ، مثل ما!پس برچسبتونو فارسی بنویسید!

جهت سئو سایت یا وبلاگ خود با ما در تماس باشید …

مطالب مرتبط

FOLLOW US
مقالات و اخبار سایت
مقالات سایت
نمونه کار
نمونه کار ها
facebook telegram linkdin google+
تماس با گروپ دیزاین|09360915428

البرز.کرج. رجایی شهر.۱۲شرقی.فازیک.پلاک ۱۰
02634492462
09360915428

ایمیل پشتیبانی : info@groupdesign.ir
facebook google plus instagram twitter aparat pinterest

درباره گروپ دیزاین

گروپ دیزاین با 8 سال تجربه و فعالیت در محیط مجازی و تجارت الکترونیک یکی از فعالان باتجربه در این حوزه می باشد و با طراحی سایت های تجاری و شرکتی و شخصی متعدد با برترین طراحان ایرانی عضو تیم ، هم اکنون با تحقیق و تجربه و با کادری حرفه ای و مجرب آماده ارائه سرویس های مبتنی بر وب می باشد.گروپ دیزاین با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به عرصه تجارت بین المللی نهاد و از همان ابتدا با رویکردی انقلابی در زمینه طراحی و توسعه وب سایت، توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند.