گروپ دیزاین

نمایش مطالب به اعضا

خوب مانند هر سی ام اس دیگر شما میتوانید برای مقالات و یا نوشته های خود رمز قرار دهید و آن را برای عده ای خاص نمایش دهید البته اینکار به سئو سایت شما صدمه میزند و این کار برای نوشته های ادامه مطلب توصیه نمی شود و بیشتر برای لینک دانلود و از این دست مناسب است.

 

برای انجام این کار کافیست کد زیر را در functions.php قالب خود قرار دهید (در صورتی که این فایل وجود ندارد آن را بسازید):

 

خب کد میانبر شما آماده شد برای استفاده از این کد میتوانید در حین نوشتن مطلب , برگه و یا حتی متن در ابزارک آن قسمتی که میخواهید برای اعضا نمایش داده شود را بین دو تگ [member] و [/member] قرار دهید مانند زیر :

[member]
متن مورد نظر که میخواهید برای اعضا نمایش داده شود
[/member]

مطمئنا این کد ها در اینترنت زیاد هست . پس تفاوت مطلب سیحون با بقیه سایت ها چیه ؟اینکه ما یکم سفارشی کردم این کد را واسه شما ! کد بالا در صورتی که کاربر عضو نباشد اون قسمت را سفید نشون میده و شاید کاربر گمراه بشه که آیا این قسمت چیزی هست پاک شده و… . و شاید شما دلتون بخواد به کاربران بگید عضو بشن . برای این کار ما کد را سفارشی کردیم . اینم کد :

<?php
add_shortcode('member', 'members_content_check');
function members_content_check($atts, $content = null)
{
if (is_user_logged_in() && !is_null($content) && !is_feed())
return $content;
return '<p>این قسمت فقط برای اعضای سایت نمایش داده می شود <a href="' . bloginfo('url') . '/wp-login.php?action=register"> برای عضویت کلیک کنید </a>.</p>';
}
?>

کار به اتمام رسید

مطالب مرتبط

FOLLOW US
مقالات و اخبار سایت
مقالات سایت
نمونه کار
نمونه کار ها
facebook telegram linkdin google+
تماس با گروپ دیزاین|09360915428

البرز.کرج. رجایی شهر.۱۲شرقی.فازیک.پلاک ۱۰
02634492462
09360915428

ایمیل پشتیبانی : info@groupdesign.ir
facebook google plus instagram twitter aparat pinterest

درباره گروپ دیزاین

گروپ دیزاین با 8 سال تجربه و فعالیت در محیط مجازی و تجارت الکترونیک یکی از فعالان باتجربه در این حوزه می باشد و با طراحی سایت های تجاری و شرکتی و شخصی متعدد با برترین طراحان ایرانی عضو تیم ، هم اکنون با تحقیق و تجربه و با کادری حرفه ای و مجرب آماده ارائه سرویس های مبتنی بر وب می باشد.گروپ دیزاین با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به عرصه تجارت بین المللی نهاد و از همان ابتدا با رویکردی انقلابی در زمینه طراحی و توسعه وب سایت، توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند.