گروپ دیزاین

قوانین

ضمانت نامه و توافق نامه

– تیم گروپ دیزاین از زمان راه اندازی سایت به مدت یک سال دارای ضمانت نرم افزاری بوده و حل و رفع مشکلات سورس برنامه، باگ ها، خطاها و مشکلات احتمالی نرم افزاری به صورت رایگان خواهد بود.

– در صورت دستکاری سورس کد  شامل ضمانت نامه نخواهد بود.

– مشکلاتی از قبیل اختلال های دیتاسنتر، قطعی اینترنت، اختلال های سرور، هک سرور و… که مرتبط با سورس و نرم افزارتیم گروپ دیزاین نمی باشد شامل ضمانت نخواهد بود.

–در صورت تعویق در تحویل  پروژه تیم گروپ دیزاین روزانه ۵هزار تومان جریمه در نظر گرفته است.

– تیم گروپ دیزاین مختار است شرایط این توافق نامه را در هر زمان تغییر دهد و مشتریان می بایست برای اطلاع از شرایط جدید به سایت مراجعه نمایند.

 

قوانین پرداخت:
–در صورتی که مبلغ نهایی ذکر شده در قرار داد بیشتر از ۳۰۰ هزار تومان باشد و مشتری تمایل به پرداخت مبلغ به صورت اقساط را داشته باشد میبایست یک چک معتبر ارائه کند.
–حتما رسید فیش پرداختی را نزد خود نگه دارید.
_حداقل پیش پرداخت هر پروژه ۵٠درصد مبلغ حساب شده توسط کارشناس میباشد.

مقالات و اخبار سایت
مقالات سایت
نمونه کار
نمونه کار ها
facebook telegram linkdin google+
تماس با گروپ دیزاین|09360915428

البرز.کرج. رجایی شهر.۱۲شرقی.فازیک.پلاک ۱۰
02634492462
09360915428

ایمیل پشتیبانی : info @ groupdesign.ir
facebook google plus instagram twitter aparat pinterest

درباره گروپ دیزاین

گروپ دیزاین با 8 سال تجربه و فعالیت در محیط مجازی و تجارت الکترونیک یکی از فعالان باتجربه در این حوزه می باشد و با طراحی سایت های تجاری و شرکتی و شخصی متعدد با برترین طراحان ایرانی عضو تیم ، هم اکنون با تحقیق و تجربه و با کادری حرفه ای و مجرب آماده ارائه سرویس های مبتنی بر وب می باشد.گروپ دیزاین با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به عرصه تجارت بین المللی نهاد و از همان ابتدا با رویکردی انقلابی در زمینه طراحی و توسعه وب سایت، توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند.