گروپ دیزاین | ارائه دهنده خدمات نوین

عکاسی و فیلمبرداری در کرج

 ۲۳ خرداد ۱۳۹۹

عکاسی و فیلمبرداری در کرج

عکاسی و فیلمبرداری هر کدام دارای اصول و ترفند هایی برای جذاب شدن عکس ها و فیلم ها می باشد که نیازمند طی کردن دوره ها و داشتن استعداد های فراوان می باشد. همچنین عکاسی و فیلمبرداری دسته های متفاوتی را در بر می گیرد که هر کدام از ان ها اصول متفاوتی دارند. از این رو در این مقاله از گروپ دیزاین به توضیح مختصری از بخش های مختلف عکاسی و فیلمبرداری می پرداریم.

عکاسی دوران بارداری

یکی از زیباترین دوران زندگی خانم ها دوران بارداری آنهاست. حس جان گرفتن نوزادی در درون آنها حسی است که آرزوی طبیعی هر زنی میباشد. با رشد کردن جنین و ظهور علائم بارداری، تمام خانم های باردار علاقمند به ثبت کردن لحظات رشد نوزادشان در وجودشان هستند.

عکاسی و فیلمبرداری دوران بارداری این شانس را به شما میدهد که این لحظات ناب را که می تواند تکرار نشدنی باشد ثبت کنید.

عکس بارداری همان عکاسی در دوران حاملگی است که هدف آن ثبت خاطرات این ایام و به نوعی بیان چشم انتظار بودن والدین است.

عکاسی دوران حاملگی (عکس های بارداری) را بهتر است در دو ماه آخر انجام دهید .

چرا که ژست عکس ها در این دوران به دو جهت مناسب است. اول اینکه شکم مادر در عکس بارداری به کمال نسبی خود رسیده است و همچنین اگر حدود بیست الی سی روز قبل از وضع حمل برای عکاسی اقدام کنید محدودیت پزشکی و حرکتی کمتری خواهید داشت. ژست بارداری – مدل بارداری – فیگور بارداری واژه های معمولی هستن که برای این نوع از عکاسی به کار برده می شود.

توصیه می شود در روز عکاسی لباس هایی از نوزاد متولد نشده خود همراه داشته باشید و عکس جنین (عکس سونوگرافی) خود را نیز به همراه داشته باشید.

شکل جنین در عکس سونوگرافی نیز می تواند منبع الهام باشد و در عکاسی نوزاد و حتی عکاسی کودک شما مورد استفاد قرار بگیرد.

نوع دیگری از عکاسی بارداری عکاسی هفته به هفته است که در واقع همان عکاسی ماه به ماه است.

تصاویر بارداری به انتخاب شما و نیاز شما و با پوشش مورد نظر شما انجام می شود فراموش نکنید که به طور معمول لباس بارداری برای عکاسی قواعد خاص و پیچیده ای ندارد . عکاسی و فیلمبرداری بارداری نیاز به حال خوب و خلاقیت و نورپردازی دارد.

زمانی را برای این کار انتخاب کنید که بتوانید بیشتر لبخند واقعی را به دوربین های استودیو عکاسی و فیلمبرداری هدیه دهید.

عکس های بارداری را میتوان به چشم یک عکاسی خانوادگی و یادگاری نیز نگاه کرد

و اگر فرزندی پیش از نوزاد در شکم شما دارید میتوانید از ارتباط معنادار عاطفی بین کودک قبلی و شکم در بارداری نیز استفاده کرد.

عکاسی و فیلمبرداری از حیوانات

این روز ها خیلی از دوستداران حیوانات به نگهداری آنها در منزل خود می پردازند که خود یک مسئولیت پر هزینه است، اما این دسته از عزیزان همانطور به حیوانات خود عشق میورزند که والدین به فرزندان خود. به همان اندازه عزیزانی که عاشقانه از حیوانات خانگی و دست آموز خود مراقبت میکنند دوست دارند آنها را در عکس ها و فیلم های خود ثبت کنند.

عکاسی و فیلمبرداری از حیوانات کاری سخت بوده که نیازمند عکاسی حرفه ای است.

عکس و فیلم ازدواج

یکی از مهم ترین و سرنوشت ساز ترین اتفاقات زندگی هر شخص ازدواج او است. مراسم عروسی، چه با جلال و جبروت و چه ساده و خودمانی، یکی از ارزشمندترین شب های زندگی هر فرد است. بدیهی است که همه عروس و دامادها میل به ثبت هر بیشتر این شب مهم و تکرار نشدنی در زندگی خود دارند.

مراسم جشن ازدواج مراسمی تکرار نشدنی در زندگی عروس و داماد است و برای همین انتخاب آتلیه عروس ، تیم عکاسی و فیلمبرداری یکی از کارهایی است که باید با دقت بسیار زیاد انجام پذیرد تا در آینده بتوان عکسها و فیلم های شب ازدواج را با شادی و افتخار دید و به دیگران هم نشان داد.

انتخاب آتلیه عکاسی و فیلمبرداری عروس باید با همکاری عروس و داماد با هم انجام شود. و مورد توافق دو طرف باشد.

این نکته را فراموش نکنید که آتلیه عروس را با بررسی نمونه کارها و آگاهی کامل از تجربه کاری و حرفه ای آنها تعیین کنید.

عکاسی و فیلمبرداری عکاسی و فیلمبرداری در کرج

عکاسی و فیلمبرداری از کودک

کودکان دلبند شما خیلی زودتر از آنچه تصور کنید بزرگ می شوند … این خواسته قلبی هر پدر و مادری است که بتواند لحظه لحظه بزرگ شدن فرزند خود را ثبت کند. به همان اندازه که عکس های خانگی میتوانند جذابیت داشته باشند، عکسهایی که در آتلیه های تخصصی گرفته میشوند میتوانند به طرز ویژه ای شیرینی کودک شما را در عکسها چند برابر کنند.

خدمات عکاسی تبلیغاتی

همانطور که از نام آن پیداست، عکاسی تبلیغاتی به معنی عکس ‌هایی است که با اهداف تبلیغاتی گرفته می‌ شوند. عکس‌ های تبلیغاتی در مکان‌ های زیادی مانند بروشور های تبلیغاتی، بنرهای شهری، منو غذا و  فضاهای مشابهی که نیاز به تقویت متن وجود دارد، استفاده می‌شوند. عکاسی تبلیغاتی برای معرفی و فروش یک محصول به کار می‌رود و روش‌های زیادی برای استفاده بهینه از عکس‌های گرفته شده در انواع تبلیغات وجود دارد. عکاسی تبلیغاتی زمینه گسترده‌ای برای فعالیت است که امکان فعالیت در آن برای عکاسان سنتی و مدرن وجود دارد

خدمات عکاسی صنعتی

عکاسی و فیلمبرداری صنعتی به شاخه ای از عکاسی گفته می ‌شود که وظیفه ان به نمایش گذاردن دقیق و کامل و با کیفیت محصول یا پروداکت می‌ باشد٬ در این شاخه از عکاسی، عکاس با استفاده از تججهیزات مناسب و انتخاب نور های دقیق و کامل تلاش می‌ کند تا حد امکان تصوری با کیفیت و دقیق از کالا ثبت کند که در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا به نمایش گذارده شود. به بیان ساده تر عکاس صنعتی وظیفه ‌اش این است که نمای کاملی را از کالا برداشت کرده و جهت ارائه به مشتری به کارفرما ارائه کند. در این شاخه همان گونه که بیان شد هدف تنها یک چیز است: نمایش کامل و واضح کالا از زوایای مختلف و زیبا.

عکاسی و فیلمبرداری از نوزاد

نوزاد ما فرشته ایست در قالب انسان. موجودی که به زندگی هر پدر و مادری روح زندگی میبخشد.

طبیعتا هر پدر و مادری دوست دارد که بتواند دوران کوتاه نوزاد بودن طفل خود را ثبت کند و در صورتیکه تمایل به داشتن عکس های زیبا هم از نوزاد خود داشته باشند باید یک آتلیه عکاسی حرفه ای را انتخاب کنند تا از مدل ها و عکس هایی که گرفته می شود لذت ببرند.

 

0 0 vote
Article Rating
مشترک ها
به من اطلاع بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
گفتگو از طریق واتس آپ