گروپ دیزاین | ارائه دهنده خدمات نوین

مراحل طراحی سایت

 9 ژوئن 2016

مراحل طراجی سایت همانطور که در صفحه اصلی سایت گروپ دیزاین مشاهده کردید به صورت زیر میباشد

در ابتدا در مورد پروژه و نحوه ارائه خدمات کارفرما مورد بحث و بررسی قرار میگیرد و سایت و حدود قیمت به کارفرما اعلام میشود.

پس از عقد قرار داد بعد از مدت تعیین شده طرح اولیه از طریق ایمیل و یا به صورت حضوری طرح اولیه برای کارفرما ارسال میشود و تمامی موارد و نکات و مشکلات در این مرحله برطرف میشود.

پس از مرحله طرح اولیه که جزئیات آن در بالا ذکر شد طرح نهایی بر روی هاست و دامنه بارگذاری میشود و همانطور که میدانید مهم ترین بخش طراحی سایت بخش پشتیبانی و خدمات پس از فروش است و ما سعی میکنیم خود را در این مرحله با دیگر شرکت ها متمایز کنیم و بتوانیم خدمات مناسبی در این مرحله اراده کنیم.

مرحله بعدی طراحی سایت بخش بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو هست مانند گوگل و یاهو و بینگ که میتواند آمار فروش شما را متحول کند.

گروپ دیزاین به عنوان یکی از برترین شرکت های طراحی سایت در کرج و حتی در ایران نیز میباشد که میتوانید صحت این ادعا را در گوگل و همچنین در نمونه کار های ما مشاهده کنید.

طراحی سایت در کرج اکثرا با قالب های آماده و بی کیفیت طراحی میشوند که به تمام مشتریان پیشنهاد میشود اصلا این راه را انتخاب نکنند و بهتر است یکبار برای همیشه هزینه کنید.

برای ارسال سفارشات خود به فرم تماس با ما گروپ دیزاین مراجعه کنید.

طراحی حرفه ای و تخصصی انواع وب سایت های دینامیک با بهترین کیفیت->گروپ دیزاین