گروپ دیزاین | ارائه دهنده خدمات نوین

مراحل طراحی سایت

 ۱۹ خرداد ۱۳۹۵

مراحل طراجی سایت همانطور که در صفحه اصلی سایت گروپ دیزاین مشاهده کردید به صورت زیر میباشد

در ابتدا در مورد پروژه و نحوه ارائه خدمات کارفرما مورد بحث و بررسی قرار میگیرد و سایت و حدود قیمت به کارفرما اعلام میشود.

پس از عقد قرار داد بعد از مدت تعیین شده طرح اولیه از طریق ایمیل و یا به صورت حضوری طرح اولیه برای کارفرما ارسال میشود و تمامی موارد و نکات و مشکلات در این مرحله برطرف میشود.

پس از مرحله طرح اولیه که جزئیات آن در بالا ذکر شد طرح نهایی بر روی هاست و دامنه بارگذاری میشود و همانطور که میدانید مهم ترین بخش طراحی سایت بخش پشتیبانی و خدمات پس از فروش است و ما سعی میکنیم خود را در این مرحله با دیگر شرکت ها متمایز کنیم و بتوانیم خدمات مناسبی در این مرحله اراده کنیم.

مرحله بعدی طراحی سایت بخش بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو هست مانند گوگل و یاهو و بینگ که میتواند آمار فروش شما را متحول کند.

گروپ دیزاین به عنوان یکی از برترین شرکت های طراحی سایت در کرج و حتی در ایران نیز میباشد که میتوانید صحت این ادعا را در گوگل و همچنین در نمونه کار های ما مشاهده کنید.

طراحی سایت در کرج اکثرا با قالب های آماده و بی کیفیت طراحی میشوند که به تمام مشتریان پیشنهاد میشود اصلا این راه را انتخاب نکنند و بهتر است یکبار برای همیشه هزینه کنید.

برای ارسال سفارشات خود به فرم تماس با ما گروپ دیزاین مراجعه کنید.

طراحی حرفه ای و تخصصی انواع وب سایت های دینامیک با بهترین کیفیت->گروپ دیزاین

 

 

0 0 vote
Article Rating
مشترک ها
به من اطلاع بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
گفتگو از طریق واتس آپ