گروپ دیزاین

الگوریتم جدید گوگل

طبق اعلام قبلی قرار هست که الگوریتم موبایل گدون در تاریخ ۲۱ آپریل ۲۰۱۵ یا اول اردیبهشت ۱۳۹۴ منتشر شود. که امروز این اتفاق افتاد
مواردی که در سایت شما باید لحاظ شود از نظر الگوریتم موبایل گدون عبارتند از:
۱. طراحی سایت به صورت ریسپانسیو یا واکنشگرا باشد
۲. روبات گوگل دسترسی کامل به فایلهای css و جاوا اسکریپت سایت شما را جهت تست وب سایت داشته باشد
۳. این الگوریتم در سطح صفحات کار می کند و تمام صفحات سایت شما را در نظر میگیرد
در نسخه اولیه این الگوریتم سازگاری با تبلت مد نظر نیست
گوگل در حال حاضر بر روی الگوریتم کار میکند که ایندکس کردن صفحات را در نسخه موبایل به صورت اختصاصی و با پارامترهای جداگانه انجام دهد و طبق این روش وب سایتهایی که با موبایل سازگار نباشند از نتایج جستجو و ایندکس حذف خواهند شد (برای کاربران موبایل)
وب سایتهایی که از نسخه موبایل به جای قالب واکنشگرا استفاده می کنند و کاربران را به زیردامنه منتقل میکنند، در درجه اول باید دقت کنند که این روش مشکلات خاص خود را دارد و بهتر است از چنین روشی استفاده نشود. اولین مشکل، محتوای تکراری است که از نظر گوگل اهمیت زیادی دارد و مشکلات زیادی را برای سایت شما بوجود خواهد آورد و از طرف دیگر تجربه مناسبی نیز در اختیار کاربر با سایز تصویر متفاوت نخواهد داد. در حالت کلی طراحی سایت به صورت ریسپانسیو مزیت های بیشتری نسبت به نسخه موبایل دارد.

اگر هنوز سایت شما ریسپانسیو نیست همین امروز اقدام کنید تا به رتبه شما صدمه وارد نشود.

تیم گروپ دیزاین این کار را در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب انجام میدهد.

سفارش پروژه

مطالب مرتبط

FOLLOW US
مقالات و اخبار سایت
مقالات سایت
نمونه کار
نمونه کار ها
facebook telegram linkdin google+
تماس با گروپ دیزاین|09360915428

البرز.کرج. رجایی شهر.۱۲شرقی.فازیک.پلاک ۱۰
02634492462
09360915428

ایمیل پشتیبانی : info@groupdesign.ir
facebook google plus instagram twitter aparat pinterest

درباره گروپ دیزاین

گروپ دیزاین با 8 سال تجربه و فعالیت در محیط مجازی و تجارت الکترونیک یکی از فعالان باتجربه در این حوزه می باشد و با طراحی سایت های تجاری و شرکتی و شخصی متعدد با برترین طراحان ایرانی عضو تیم ، هم اکنون با تحقیق و تجربه و با کادری حرفه ای و مجرب آماده ارائه سرویس های مبتنی بر وب می باشد.گروپ دیزاین با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به عرصه تجارت بین المللی نهاد و از همان ابتدا با رویکردی انقلابی در زمینه طراحی و توسعه وب سایت، توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند.