گروپ دیزاین | ارائه دهنده خدمات نوین

۸ دلیل محکم برای ایجاد سایت

 ۱۴ مهر ۱۳۹۳

۱- حضور Online!
برای آنکه از رقیبانتان عقب نمانید، مجبورید اینترنت را همچون یک کتاب اول (yellow page book) ببینید. اگر شما در وب نباشید رقیبانتان هستند! اگر هزینه زیادی را برای تبلیغ در روزنامه ها اختصاص ندهید هیچکس از وجود شرکت شما با خبر نخواهد شد. همین مساله در مورد اینترنت نیز صدق می کند. بزودی جامعه ما بگونه ای خواهد شد که اگر مردم شرکت شما را در وب نیابند، دیگر وجود نخواهید داشت.

۲- نمایش توانایی ها!
یک نمایندگی، یک شرکت بزرگ، یک شرکت پیمانکاری و یا هر چه که هستید می توانید کارهایتان را در وب سایت نمایش دهید. هر زمانیکه مشتری بخواهد پروژه ها و کارهای قبلی شما را ببیند به سادگی می توانید وی را به وب سایتتان راهنمایی کنید.

۳- بدست آوردن هزاران مشتری جدید!
از آنجائیکه هر کسی در هر نقطه ای از جهان می تواند وب سایت شما را مشاهده کند لذا می توانید مشتریانی از شهرها و حتی از کشورهای دیگر بدست آورید.

۴- ایجاد تصویر ذهنی مناسب از شرکت و یا سازمانتان!
اینترنت واسط بسیار عظیمی است که از طریق آن می توانید هر تصویر ذهنی را که بخواهید در ذهن مشتریانتان ایجاد کنید. همه چیز در دست شماست: یک وب سایت حرفه ای طراحی کنید، محتویات آن را غنی کنید تا به سرعت، شرکت شما گامی به جلو بردارد. هیچ اهمیتی ندارد که تجارت شما کوچک و یا بزرگ باشد، با بکارگیری ابزار مناسب ، شما می توانید کاری بکنید که در وب، تجارت شما عظیم بنظر برسد.

۵- بهبود ارتباطات!
اگر شما کارمندان و یا کارفرمایانی دارید، وب سایت شما بهترین راه برقراری ارتباط با آنهاست.

۶- آسودگی خاطر در خدمات به مشتری!
این بزرگترین آرزوی هر فروشنده ایست: “محصول من را بخرید و کاری به کارم نداشته باشید.” منظور این است که فروشندگان بهیچ وجه دوست ندارند وقتشان را برای توضیح به مشتری در مورد چگونگی استفاده، نصب، رفع اشکال، تمیز کردن، حرکت دادن و روشن کردن کالا و هر چیز دیگر مربوط به آن بگذرانند. در صورت داشتن یک وب سایت مناسب، می توانید تمامی این وظایف را بعهده آن بگذارید.

۷- صرفه جویی در هزینه های پست و چاپ!
در نظر بگیرید چند کارت و بروشور و یا هر چیز تبلیغای دیگر باید منتشر و پست کنید تا مشتریان شما از اخبار فروش و خدمات شما مطلع شوند. در حالیکه می توانید از شر تمامی اینها خلاص شوید اگر برای ارائه اطلاعات از وب سایتتان استفاده کنید و تنها مشتریان را به مشاهده آن در وب سایتتان دعوت کنید. همچنین می توانید با جمع آوری آدرس های پست الکترونیکی مشتریان خود، آخرین اطلاعات شرکت را به راحتی و با سرعت از طریق پست الکترونیکی به آنها اطلاع دهید.

۸- تجارت ۲۴ ساعته در روز!
خرید در هر زمانی از روز امکانپذیر است و نیازی نیست که در روزهای تعطیل شرکت شما باز باشد. هر موقع که کسی بخواهد در مورد زمان کار، محل شرکت، کالاها و یا هر جزئیات دیگری از تجارت شما اطلاعات کسب کند، می تواند آنها را از وب سایت شما و بدون آنکه هیچ مزاحمتی برای شما بوجود آید، بدست آورد.

0 0 vote
Article Rating
مشترک ها
به من اطلاع بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
گفتگو از طریق واتس آپ