گروپ دیزاین | ارائه دهنده خدمات نوین

۱۰ روش تولید محتوا اصولی در سئو

 ۱۴ آبان ۱۳۹۸

تولید محتوا 10 روش تولید محتوا اصولی در سئو

 

میخواهیم با ۱۰ روش تولید محتوا کلیدی و ساده ، محتوا را برای کاربر جذاب و برای سئو بهینه سازی کنیم . با ما همراه شوید:

۱- استفاده از کلمات کلیدی هدفمند

به این معنی است که قبل از هر کاری مخاطبین خود را بشناسید تا بتوانید پروسه ی تولید محتوا خود را بسته به نوع نیاز آن ها پیش ببرید ؛ در نتیجه می توانید کلمات کلیدی خود را مطابق با نیاز کاربرانتان انتخاب و نتیجه ی جستجوی آن ها را بهینه تر کنید ، اینگونه محتوا برای کاربر مفیدتر و رتبه ی شما نزد گوگل بالاتر واقع خواهد شد.

تولید محتوا - استفاده از کلمات کلیدی هدفمند 10 روش تولید محتوا اصولی در سئو

۲-بر روی خوانا بودن متمرکز شوید

محتوا باید برای مخاطبان قابل فهم باشد، در نتیجه آنها مدت زمان بیشتری در صفحه شما خواهند ماند که به رتبه شما در گوگل کمک خواهد کرد. برای خوانا بودن مطالب باید توانایی انتقال درست مفاهیم را داشته باشید ؛ این امر و همچنین بالا بردن Dwell time به مواردی مثل وضوح ، علمی بودن و ساده بودن وابسته است.

تولید محتوا - بر روی قابل خوانا بودن متمرکز شوید 10 روش تولید محتوا اصولی در سئو

۳-شرح کامل و عمیق مطالب

خیلی عمیق تر و مفصل تر روی موضوعات بحث کنید چرا که گوگل روی کیفیت مطالب محتوا متمرکز است و مطالب با کیفیت در طول یک سال می توانند رتبه بالاتری بگیرند ؛ پس تولید محتوا طولانی به همراه سر فصل های مفید، ایجاد مطالب راهنما و استفاده از مقالات برای جستجو مطالب بیشتر به بهبودی و افزایش رتبه سایتتان کمک زیادی می کند.

تولید محتوا - شرح کامل و عمیق مطالب 10 روش تولید محتوا اصولی در سئو

۴-افزایش سرعت Load شدن صفحات

تحقیقات نشان می دهد که کاربران بیشترین زمانی که منتظر لود شدن صفحات یک سایت می مانند بین ۱۰ تا ۲۰ ثانیه است پس با دانستن این موضوع باید برای افزایش سرعت لود شدن سایت خود تلاش کنید تا مطالب سایت سریع تر در دسترس مخاطبانتان قرار گیرد.

تولید محتوا - افزایش سرعت لود صفحات 10 روش تولید محتوا اصولی در سئو

۵-اهمیت به ظاهر سایت

تحقیقات نشان داده مقالات و سایت هایی که دارای ظاهر و تصاویر زیبایی هستند از محبوبیت بیشتری برخوردارند. از این‌ رو محتوا باید منسجم، حرفه ای ، معتبر و همراه با تصاویر با کیفیت و مناسب باشد ، از طرفی تولید محتوا با در نظر داشتن این روش می تواند یک سئو خوب را برای سایت شما رقم بزند .

تولید محتوا 10 روش تولید محتوا اصولی در سئو

۶-ایجاد مطالب مستند

تولید محتوا مستند به این معنی است که حقایق و مطالب مورد اعتماد ارائه کنیم و کلید این کار ” تحقیق کردن ” است ؛ همچنین ذکر کردن منابع معتبر برای مقالاتتان میتواند تاثیر شایانی در جلب اعتماد کاربران به وبسایت شما داشته باشد .

تولید محتوا - ایجاد مطالب مستند 10 روش تولید محتوا اصولی در سئو

۷-رویداد های ویژه در قالب محتوا

رویدادهای ویژه ، تمامی ترافیک را به خود اختصاص می دهند و می‌توانند در قسمت بالای صفحه که یک قسمت بسیار مناسب است قرار گیرند. برای افزایش کیفیت محتوا در رویدادهای ویژه روشهایی وجود دارد که میتوانید ان را امتحان کنید:

  • به سوالات در محتوای خود به روشنی پاسخ دهید.
  • محتوای خود را تا حد امکان با کیفیت بالا ارائه دهید.
  • در لیستها از اعداد استفاده کنید.
  • محتوا شامل آمار و داده باشد.
  • ساختار محتوا منطقی باشد.

تولید محتوا - رویداد های ویژه در قالب محتوا 10 روش تولید محتوا اصولی در سئو

۸-متخصص بودن(برندینگ)

اینکه چقدر نویسنده وبسایت شما قدرت و تخصص دارد، امروزه قابل توجه گوگل است . پیشینه اشخاص و تولید کنندگان محتوا در کیفیت یک صفحه تاثیر دارد .این اعتبار شامل : تجربه اولین نفر ، نطر وبسایت ها درباره وبسابت شما و در آخر دارا بودن بخش “درباره ما” در وبسایت ، برای معروف شدن وبسایت شما بسیار ضروری می باشد.

متخصص بودن 10 روش تولید محتوا اصولی در سئو

۹- تحقیقات اصلی 

بیشترین آمار ترافیک وب سایت ها به خاطر وجود تحقیقات واقعی و منحصر به فرد است. تحقیقات ، یک روش فوق العاده برای ارتقای سئو سایت شما می باشد.

تحقیقات اصلی  10 روش تولید محتوا اصولی در سئو

۱۰- لینک های داخلی اصولی 

لینک سازی داخلی ای که اصولی انجام شود دو مزیت غیر قابل چشم پوشی زیر را برای وبسایت شما به ارمغان می آورد :

  1. هنگامی که عنکبوت گوگل برای بررسی وارد سایتتان میشود از طریق لینک های داخلی به صفحه ی لینک شده سایتتان هدایت میشود ، این امر باعث می شود محتوای شما اهمیت و ارزش بالاتری در موتور های جستجو پیدا کند .
  2. لینک های داخلی کاربران را در سایت شما نگه می دارند و باعث افزایش زمان ماندگاری میشوند که این مورد یکی از راه های تولید محتوا اصولی در سئو می باشد .

تولید محتوا 10 روش تولید محتوا اصولی در سئو

0 0 vote
Article Rating
مشترک ها
به من اطلاع بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
گفتگو از طریق واتس آپ